Návrh rozpočtu 2016-2018

Dátum: 12.07.2016

Vážení spoluobčania

na nasledovnom odkaze si môžete prečítať návrh rozpočtu obce Hosťovce na roky 2016-2018.

Pripomienky k zverejnenému návrhu môžu fyzické a právnické osoby uplatniť do 10 dní od dátumu vyvesenia. Pripomienky možno uplatniť v písomnej forme, elektronicky (hostovce@outlook.sk) alebo ústne do zápisnice na Obecnom úrade v Hosťovciach. Pripomienkou možno navrhnúť nový text alebo odporučiť úpravu textu, a to doplnenie, zmenu, vypustenie alebo spresnenie pôvodného textu  (hodnôt). Z pripomienky musí byť zrejmé, kto ju predkladá a musí byť odôvodnená v opačnom prípade sa na ňu nemusí prihliadnuť.

Dátum zvesenia: 28.7.2016

Zodpovedá: Ing. Silvia Kukučková