Krízové stredisko pre obete domáceho násilia

Dátum: 22.01.2015

Centrum Slniečko, n. o. už vyše 20 rokov poskytuje komplexnú starostlivosť týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom a ich matkám, ako aj ostatným obetiam domáceho násilia, obetiam šikanovania, sexuálnych útokov a znásilnenia.

V prípade, ak poznáte vo Vašej obci alebo vo svojom okolí ženu, ktorá je obeťou domáceho násilia, prípadne máte podozrenie a potrebovala by pomoc formou krízovej intervencie, poradenstva a bývania, môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle: 0905 949 284. Podmienkou prijatia do krízového strediska je trvalý pobyt v rámci Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Mgr. Marta Korgová

sociálna pracovníčka KS