Novoročný príhovor

Dátum: 01.01.2017

Vážení spoluobčania, milí priatelia,

s úctou sa Vám prihováram, aby som najskôr poďakoval za vzájomnú spoluprácu v uplynulom roku, ktorý bol pre obec Hosťovce najmä rokom príprav. S cieľom pre udržanie a zlepšenie životných podmienok sme rozbehli a pripravili niekoľko projektov. Urobili sme prvé kroky nevyhnutné pre budúci rozvod vodovodu v obci, rozšírení kanalizácie, či projektu malej obecnej kompostárne. Spoločnými silami sme zrealizovali mnohé kultúrne a spoločenské podujatia, vyriešili drobné susedské spory, či zvládli obecnú brigádu. Všetkým Vám, ktorí ste sa na týchto a mnohých ďalších aktivitách spolupodieľali patrí právom srdečná vďaka.

Do nového roku 2017 nám želám naplnenie a realizáciu rozbehnutých projektov, bezproblémový chod základných obecných služieb ako aj dostatočné hmotné zabezpečenie každej domácnosti. Okrem materiálnych úspechov nám prajem predovšetkým dobré zdravie, vzájomnú úctu a toleranciu.

Nech rok 2017 je rokom úspechu a tolerancie človeka k človeku, želá starosta Obce Hosťovce Peter Belica.